Porażka Salzburga w meczu na szczycie, niespodzianka w Innsbrucku

W meczu na szczycie porażkę odniósł Red Bull który uległ Rapidowi, tymczasem Austria Wiedeń z Innsbrucka przywiozła tylko jeden punkt.

Na Gerhard Hanappi Stadion katem Salzburga okazał się być Terrence Boyd który najpierw po strzale głową dał drużynie swojej drużynie prowadzenie w 15. minucie po czym w 84. minucie zadał ostateczny cios świeżo upieczonemu mistrzowi. „Byki” odpowiedziały tylko golem Alana i to 17.000 fanów zgromadzonych na trybunach mogło się cieszyć z zwycięstwa drużyny Rapidu.

Tymczasem wiedeńska Austria mimo przewagi zawodnika, po czerwonej kartce dla Szabolcsa Sáfára nie potrafiła pokonać na wyjeździe ostatniego w tabeli Wackera Innsbruck. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Oba gole padły po rzutach karnych.