На початку варто підкреслити, що в разі виникнення дорожньо- транспортної пригоди, не має обов’язку викликати поліцію. Не від сьогодні однак відомо, що з кожного правила є винятки. Служби повинні бути обов’язково повідомлені, якщо один з учасників події не перебуває на місці випадку, наприклад, у разі пошкодження іншого автомобіля на стоянці. Якщо поліція не появиться (або не буде викликана) з метою складення протоколу, особи, які беруть участь у дтп повинні все вирішити між собою.
Про що варто пам’ятати у цьому випадку? Перш за все, про обмін даними з іншим учасником випадку. Особисті дані учасників випадку, реєстраційні номери, фотознимки які допоможуть при зверненні до страховика про відшкодування збитків. Також варто пам’ятати, не поспішайте визнавати свою провину на місці випадку. В майбутньому може це спричинити проблеми зі страховою компанією.
Може все-таки краще викликати поліцію?
Якщо один з учасників випадку хоче викликати поліцію, звичайно, може це зробити. Інші учасники , повинні тоді чекати на прибуття поліції.
Поліцейські прибувши запишуть всю інформацію, що стосується дорожного випадку. Варто однак пам’ятати, що розслідування проводиться тільки у випадку підозри чи шкоди заподіяній особі.
Коли необхідно викликати поліцію?
Номер 110 необхідно набрати у разі випадку з великими збитками завданими майну або людям, наприклад, якщо є поранені або, що ще гірше, загинули. Поліцію слід також викликати, коли дорогу покриває рідина, що випливає з одного з автомобілів.
Поліція також допоможе у встановленні особи винуватця дтп, якщо виникне така необхідність.