Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

O nas

Punkt.media to portal informacyjny o krajach niemieckojęzycznych. Codziennie dostarczamy naszym użytkownikom najświeższe wiadomości z Austrii, Niemiec oraz Szwajcarii. Na portalu publikujemy również artykuły dotyczące pracy i życia właśnie w tych krajach. Część informacyjną uzupełniają kalendarz wydarzeń kulturowych oraz felietony. Integralną częścią portalu jest również baza ofert pracy oraz stale rozwijana część społecznościowa – m.in. nasze forum. 

Kilka słów o naszym teamie

Jesteśmy młodą, kreatywną i przede wszystkim wykwalifikowaną grupą ludzi, którzy kochają swoją pracę. Jesteśmy profesjonalistami, którzy podjęli walkę o dostarczanie informacji i porad dla każdego z Was, niezależnie od płci czy wieku. Chcemy dać Wam nowe możliwości, pomagając w sprawach związanych z pobytem za granicą czy podbojem zagranicznego rynku pracy. Dlatego staramy się łączyć nasze doświadczenia z nowinkami oraz innowacjami. W ten sposób cały czas się rozwijamy, udoskonalamy nasze umiejętności i zyskujemy satysfakcję mogąc pracować dla Was. 

Zależy nam na tym, by efekty naszej pracy odznaczały się największą precyzją wykonania – z tego powodu pracujemy z ludźmi oraz dla ludzi, w których wierzymy i w których pokładamy duże nadzieje. Wdrażając nowe projekty i rozwiązania, dbamy o to, by każdy z użytkowników był zadowolony z naszych usług.

Trochę historii

Punkt.media jeszcze jako Job-Profi.pl oficjalnie zadebiutował w sieci we wrześniu 2013 roku. W przeciągu kilku miesięcy, dzięki ciężkiej oraz wytężonej pracy coraz to liczniejszej redakcji, pionierska lecz prosta strona internetowa zamieniła się w pełni funkcjonalny portal informacyjny, oferujący odwiedzającym wszystko to czego potrzebują osoby przebywające i/lub pracując za granicą. Dziś można śmiało powiedzieć, iż strona żyje własnym życiem. Z wiedzy przekazywanej przy pomocy internetu skorzystało tysiące osób, a niewiele mniej właśnie dzięki Job-Profi.pl a później Punkt.media znalazło atrakcyjną lub wręcz wymarzoną pracę za granicą.