Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Як показує статистика, невеликий відсоток, але все ж таки є фірми, що знову закриваються на карантин. Через що? Через раптову захворюваність через поспішний вихід на роботу. По суті, саме роботодавець зобов’язаний захищати життя і здоров’я зайнятих. У разі нещасних випадків працівникові страхова компанія виплачує збитки, однак як бути з коронавірусом? На сьогоднішній день, роботодавці не мають права змушувати працівників до роботи безпосередньо в офісі. В описаному вище випадку рішення приймає суд.

Якщо ж Ви, хоч і на робочому місці, але захворіли коронавірусом, то страхова компанія DGUV  ніяк не зможе допомогти. Бо під час пандемії дуже важко визначити, де Ви заразились та хто є в цьому винний.

Звичайно не всі з цим згодні. Наприклад, велика кількість працівників стверджують що заразились вірусом на роботі. Багато хто задається питанням, чому це не розглядається як конкретний ризик на робочому місці. Поки соціальні суди (Sozialgericht) не врегулюють правову ситуацію в разі зараження коронавірусом, роботодавці несуть відповідальність за зараження навіть при необережному поведінці співробітників.

Звичайно з одною зараженою людиною важко довести провину працедавця, проте при багатьох захворюваннях ситуація стає ясною. Якщо роботодавець не дотримується законів про здоров’я і життя працівників, він повинен рахуватися з юридичними наслідками в разі ненавмисної травми або ненавмисної смерті працівника.

 

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zobacz jeszcze to!