Більшість людей не знає як правильно, а особливо коли саме можна розірвати Інтернет-договір. Не кожному вдається зробити це з першого разу, тому слід звернути увагу на декілька важливих моментів. Якщо, наприклад, користувач має дві окремі умови, зі стаціонарного телефону та за користування Інтернет-послугами (а термін розірвання старого договору закінчується менше ніж за два тижні), то потрібно подати заяву на розірвання самостійно. Однією з найчастіших причин розірвання умов, є перехід на більш вигідніші для користувача тарифи. Тому найчастіше, жителі Німеччини просто змінюють Інтернет-провайдера.
У разі самостійного розірвання умов, пам’ятайте про дотримання термінів, зазначених у договорі. Залежно від тарифу існують різні терміни завчасного сповіщення. Найчастіше для умов на 2 роки – це 12 тижнів або 3 місяці. Так звані тарифи Flex часто можуть бути скасовані щомісяця або кожні 4 тижні. Якщо хтось не впевнений, коли закінчується термін сповіщення, то треба уважно перечитати умову або зателефонувати на гарячу лінію та запитати безпосередньо у оператора. Для того щоб змінити/відмовитись від Інтернет-послуг, в заяві слід вписати наступні необхідні дані:
- Прізвище та ім’я власника договору
- Адреса підключення до Інтернету
- Дата закінчення контракту (достатньо вказати «найближчим часом»)
- Адреса електронної пошти для підтвердження розірвання/зміни договору
- Номер клієнта і контракт для швидкої і легкої обробки даних
Краще змінити, ніж розірвати договір
Найпростіший спосіб розірвати договір зі старим постачальником Інтернету – підписати новий з іншим. Тоді вже новий Інтернет-провайдер займатиметься розірванням договору зі старим. З такими сайтами, як CHECK24, Ви можете порівняти різні пропозиції, щоб знайти найкращий і найдешевший для себе тариф.