Niemiecka drogówka szkoli się na wypadek ekstremalnych pościgów

Hamburg, Niemcy. Niemiecka drogówka ćwiczy ściganie uciekinierów. Funkcjonariusze z Hamburga otrzymali właśnie specjalny symulator, który ma przygotować kadetów akademii policyjnej do ekstremalnych wyczynów na drogach.
 
– Większość kierowców po włączeniu koguta się zatrzyma, ale musimy być przygotowani na każdą reakcję – tłumaczy Niels Amelsberg z hamburskiej policji. Sprzęt ma nauczyć policjantów jak ścigać przestępców tak, by być w stu procentach skutecznym, ale uniknąć niebezpiecznych zdarzeń na drogach.
 

Źródło: DE RTL TV

Reklama
Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

Wiele sklepów oferuje zniżki w Czarny Piątek, dlatego na długo przed tym dniem należy zdecydować, w których sklepach będzie się

Powodem podwyżek są rosnące koszty operacyjne w różnych sektorach, jak poinformowało zuryskie zoo w komunikacie prasowym. Ile teraz będzie kosztować
Zobacz jeszcze to!
Reklama