Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Keine Grenzen


seria 1

Premiera: 27 października 2014

Produkcja: Pepe, Enter

Reżyseria: Leniu (SV Canox)

Zdjęcia: Leniu (SV Canox)

Scenariusz: Nagelek, Maro, Pepe

Projekt „Keine Grenzen – kurs języka niemieckiego” powstał z inicjatywy absolwentów Filologi Germańskiej Uniwersytetu Opolskiego przy wsparciu portalu Job-Profi.pl. Młodzi twórcy chcą przy pomocy krótkich filmików udostępnianych za darmo w internecie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców a także zachęcić i pomóc w praktycznej nauce języka niemieckiego oraz w pierwszej orientacji w nowym miejscu pracy bądź otoczeniu za granicą.

Dzięki pierwszej serii składającej się z 8 odcinków, będzie można zapoznać się z słownictwem i z sytuacjami związanymi m.in. z kotrolą drogową, zakwaterowaniem, pracą w szlarni czy negocjacją wynagrodzenia. Do każdego odcinka dołączone zostały materiały – zestaw słów kluczowych oraz listy dialogowe.

DZIĘKUJEMY
za pomoc w realizacji:

Nagelek
Prawdziwa artystka, dla której hollywood okazało się być zbyt kiczowate. Zdecydowała się na angaż gdyż ceni sobie pracę z amatorami oraz produkcje niskobudżetowe. Udziela się społecznie i dzielnie wspiera Policję terminowo płacąc mandaty.

Szczupak
Fan serii Terminator oraz serialu Knight Rider. W branży określany jako połączenie Arnolda Schwarzenneggera oraz Davida Hasselhoffa. Na codzień pracuje w Niemczech…na budowie. Marzy by poprowadzić Teleexpress.

Gregor
Wybrał nasz projekt gdyż był znudzony grą w Tibię. Lubi spać i studiować. Obecnie bezrobotny – czeka na telefon producentów „Pierwszej miłości”.

Maro
Człowiek tysiąca twarzy. Nie ma roli której by nie zagrał. Gra chętnie kobiety jednak odrzucił możliwość występu w biografii Conchity Wurst. Na codzień student teologii. Zdruzgotany anulowaniem serialu „Plebania”.

Malwinka
Występuje w epizodycznych rolach. Nie jest przekonana do aktorstwa.

Pepe
Kierownik zamieszania i główny prowodyr. Myśli że jest reżyserem i wszystko wie. W młodości spadła mu cegła na głowę, dlatego obejrzał wszystkie odcinki „Mody na sukces”. Gra w podwodne bierki.

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze