Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська
58,57 Procent głosów – Severino Seeger zwycięzcą DSDS!
 
W wielkim finale „Deutschland sucht den Superstar“ 2015 w wyprzedanej ÖVB-Arena, przed 11 tysiącami widzów, Viviana Grisafi, Severino Seeger i Antonio Gegardi walczyli o wygraną. Finalnie Severino Seeger pokonał swoich rywali i został Superstar 2015. Zwycięzca dostaje 500 000 Euro i kontrakt z Universal Music. Viviana Grisafi zajęła miejsce drugie, a Antonio Gerardi – trzecie.
 
Radość Severino Seegera nie miała granic. Wraz ze swoimi trzema piosenkami udaje mu się oczarować w finale „Deutschland sucht den Superstar” zarówno jury, jak i publiczność. Seeger zapunktował nie tylko z „When I Was Your Man” od Bruno Marsa, ale także z „Unchainer Melody” od The Righteous Brothers, która stała się hitem całej edycji, by następnie powalić wszystkich na kolana w ostatniej rundzie ze zwycięskim numerem „Hero of My Heart”. 58,57 Procent głosów decyduje o tym, że to on obejmuje wymarzone prowadzenie. Po ogłoszeniu zwycięzcy, nowa gwiazda programu DSDS nie może uwierzyć w swoje szczęście. „Nie wierzę, czuję się, jakbym śnił”, tłumaczy Severino. Jak to zwykle bywa – nagle wokalistom najzwyczajniej w świecie brakuje słów, by powiedzieć cokolwiek więcej niż „zatkało mnie”.
 
 
Finał otworzył Antonio Gerarfi piosenką „You Give Me Something” autorstwa Jamesa Morrisona, co Heino skomentował następująco: „Włochy dały nam już tyle pięknych wokali, twój również zalicza się do tej grupy“. Również Mandy Capristo nie miała się czego czepiać i nazwała się dumnie „największą fanką” Antonia. Nawet Dieter Bohlen nie szczędził komplementów: „Twój głos to po prostu Amore”. Jednak to nie zdanie jury liczy się najbardziej, wygląda na to, że Antonio nie rozkochał swoim głosem publiczności i tym samym zajął trzecie miejsce.
 
Posłuchajcie nowego singla:
 
 
 
 
Źródło: rtl.de
 
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze