Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Коли проходить іспит для отримання велосипедної карти?

У більшості німецьких шкіл іспит на велосипедну карту є невід’ємною частиною програми і проходить наприкінці навчального року. 

Чи учні, що не склали іспит з ПДР можуть їздити на велосипеді?

Так, тому що велосипедна карта не є документом, правами на транспортний засіб. Має вона швидше символічний характер. 

Чому іспит на велосипедну карту в початковій школі настільки важливий?

Для більшості дітей велосипед – це перший вид транспорту, на якому вони їздять самостійно на дорогах загального користування. Таким чином, діти повинні перевірити свої навички в захищеному просторі, щоб під час водіння не виникли неприємності.

Підготовка до іспиту на велосипедну карту включає в німецьких школах як теоретичні, так і практичні знання. Таким чином, діти вивчають правила дорожнього руху, а також їзду на велосипеді. 

ВАЖЛИВО! Варто, щоб перед початком підготовки до іспиту в школі дитина навчилася їздити на велосипеді. Тільки активна участь в заняттях дасть можливість навчатися на найкращому рівні. 

Чому навчаються діти, при підготовці до іспиту на велосипедну карту?

Спочатку діти беруть участь в заняттях, на яких розбираються теоретичні знання про правила дорожнього руху, значення дорожніх знаків і правила дотримання дистанції. Діти дізнаються про важливість надягання шолома та світловідбиваючого жилету. Також дітлахи навчаються наданню першої медичної допомоги.

Пізніше відбувається застосування цих знань на практиці. Учні навчаються в безпечному середовищі водіння в дорожньому русі. Тільки після завершення цих етапів вони можуть скласти іспит з велосипедної карти. 

Якими навичками повинні володіти діти, які здають іспит з велосипедної карти?

В основному іспит з велосипедної карти проводиться на шкільному майданчику.

У більшості федеральних земель Німеччини курс підготовки до іспиту на велосипедну карту закінчується водінням в дорожньому русі. Під наглядом опікунів діти знаходять себе в повсякденних ситуаціях.

Практична частина

Після отримання позитивного результату з теоретичної частини дитина має пройти практичну частину, що складається з двох частин. Перша включає в себе знання правил дорожнього руху, значення дорожніх знаків та певні навички їзди. Друга – практичну швидкість реакції на дорозі. 

Практичний частина триває 10-15 хвилин під постійним наглядом поліцейського. Кожна помилка дитини карається 1-3 пунктами. Якщо кількість мінусових пунктів перевищує -10, іспит не пройдено. 

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze