Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Amazon i pieniądze za wypowiedzenie

Jeff Bezos - przewodniczący zarządu Amazon, wpadł na nowy pomysł. Koncern proponuje pracownikom nawet 5.000 dolarów za odejście z pracy. Dlaczego? Według Bezosa tylko w ten sposób można sprawdzić kto na prawdę jest związany z marką a także wyprostować napiętą sytuację wewnątrz firmy.

Bezos za cel nie stawia sobie jednak pozbycia się pracowników. Wręcz przeciwnie! Chce ich zatrzymać ale także zachęcić do zastanowienia się nad tym czego tak na prawdę pragną. Powód? Według przewodniczącego zarządu, firmie nie służy sytuacja w której ktoś pracuje w miejscu gdzie tak na prawdę nie chce być. Co ciekawe, innowacyjny program odpraw nie dotyczy pracowników Amazon zatrudnionych w Niemczech. Taką informację podała rzecznik prasowa niemieckiej spółki-córki.

Źródło: FAZ

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.