Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Austria: Prace remontowe linii U4 we Wiedniu w kolejnej fazie!

Prace remontowe linii metra U4 we Wiedniu idą zgodnie z planem jednak nadal należy liczyć się z utrudnieniami. Wiener Linien proszą pasażerów o wyrozumiałość i skorzystanie z innych połączeń.

Prace remontowe linii U4 wchodzą w kolejną fazę. Od 30 kwietnia nie działa połączenie między Hütteldorf a Hietzing. Od soboty zielona linia metra pojedzie tylko do Schönbrunnu.

Prace idą naprzód zgodnie z planem. „Mieścimy się w grafiku”, mówi Michael Freidl kierujący inwestycją. W pracach remontowych bierze udział od 50 do 100 pracowników – prace trwają całą dobę.

Pasażerowie są proszeni o skorzystanie z innych połączeń. Oferta zastępczych kursów pozostaje aktualna.

Trasa między Hütteldorf a Heiligenstadt zostanie oddana do użytku 5 września. Po zakończeniu prac budowlanych nastąpią dalsze prace modernizacyjne. W budowie są nastawnie, a stacje w remoncie. W 2017 przyjdzie czas na kolejny odcinek trasy – między Karlsplatz a Längenfeldgasse.

Źródło: österreich.at

Photo by Doris Antony, Berlin (photo taken by Doris Antony) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) lub CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], Wikimedia Commons

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.