Informacje oraz porady o pracy i życiu w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

Kinder Czekolada w formie lodów!

Produkty firmy Ferrero, w szczególności Kinder Czekolada od lat należą do ulubionych słodyczy dzieci i dorosłych na całym świecie. Co ciekawe, na czekomaniaków w przyszłym roku czeka nie lada niespodzianka.

Ferrero razem z Unileverem, korzystając z rynkowej popularności ich produktu chcą wprowadzić, ku uciesze czekoladowych smakoszy lody Kinder Czekolada. Mają one zawierać wszystkie składniki, jakie znajdują się w batonikach i dawać ochłodę w gorące letnie dni.

Na razie nie wiadomo czy będą to lody w pudełkach, na patyku lub jak niektórzy uważają w formie czekoladowych batoników. Dla Ferrero będzie to pierwsza lodowa marka. Unilever ma już nieco większe doświadczenie w tej dziedzinie. Do firmy bowiem należą m.in. Langnese, Magnum i Cornetto. Firmy chcą połączyć wyjątkowość czekolady Kinder z kreatywnością Unileveru.

Nowa paleta lodów ma być dostępna poczawszy od 2018 roku, początkowo w krajach niemieckojęzycznych i Francji. Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że lody trafią też jak najszybciej do Polski.

Foto: Adiel lo (Own work) [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia Commons

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

W październiku w austriackim Freistadt ustawiono pięć radarów laserowych. Efekt: w ciągu dwóch tygodni uchwyciły 700 kierowców łamiących

W Austrii brakuje kucharzy i kelnerów. Coraz więcej lokali skraca godziny pracy, aby móc nadal obsługiwać swoich gości.

Zobacz jeszcze to!