Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Niemcy: Awaria na ogromną skalę w Telekom!

Na razie nie wiadomo, co spowodowało problemy z  siecią Telekom. Koncern poinformował w nocy z niedzieli na poniedziałek, że usterki jeszcze nie usunięto.

Rzecznik Telekomu przyznał, że na razie trudno określić zasięg problemu. W niedzielę klienci skarżyli się na nieprawidłowe funkcjonowanie Internetu, linii telefonicznych oraz telewizji. Koncern radzi, aby na chwilę odłączyć router od zasilania, co przynajmniej w teorii powinno rozwiązać problem.

„Hannoversche Allgemeine Zeitung” podaje, że problem może dotyczyć nawet całych Niemiec, choć najwięcej zgłoszeń napłynęło z Zagłębia Ruhry, okolic Frankfurtu nad Menem, Hamburga i Berlina. Trudności pojawiły się także w Hanowerze i Brunszwiku – od godziny 16:00 zabrakło Internetu i nie funkcjonowały linie telefoniczne. Użytkownicy dali upust swojemu zdenerwowaniu na między innymi na Twitterze.

Do podobnego problemu doszło w czerwcu bieżącego roku, kiedy nie działała telefonia komórkowa. Wtedy zawinił błąd w bazie danych, który spowodował, że karty SIM nie były prawidłowo widoczne w sieci.

Źródło: Focus

Foto by Heidas (Praca własna) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) lub CC BY 2.5 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.5)], Wikimedia Commons

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.