Posąg Stalina w byłym więzieniu w Berlinie

Berlin, Niemcy. Posąg byłego przywódcy ZSRR został przetransportowany do byłego więzienia znajdującego się w Berlinie. Będzie on częścią wystawy zatytułowanej „Czerwony Bóg – Stalin i Niemcy”. Posąg ma mówić o tak zwanym „Kulcie Stalina”, który miał miejsce w Niemieckiej Republice Demokratycznej.

 

Źródło: RUPTLY

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

Zobacz jeszcze to!