Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Na początku tygodnia swoją premierę na ARD miał najnowszy serial wyprodukowany przez ORF – „Die Vorstadtweiber”. Niemieckie połączenie „Gotowych na wszystko”, „Miasta kocic” i „House of Cards” zadebiutowało z świetną oglądalnością – pilota obejrzało 5,05 mln widzów a drugi odcinek nawet o 100.000 więcej!

 

 

Dlaczego? Serial opowiada o 5 kobietach mieszkających w luksusowej dzielnicy Wiednia, które już od samego południa popijają szampana. Nudne życie bogatych lasek? Nic z tych rzeczy! "Austriackie kocice" mają jeden cel – utrzymanie swojego statusu społecznego. Jako, że cel uświęca środki a panie nie mają żadnych zahamowań na ekranie gości zdrada, sex, intrygi oraz wszystkie inne damskie atuty. Mężczyźni? Zamiast przebierać w ubraniach jak ich wybranki, tkwią głęboko w aferach politycznych.

Pierwszy odcinek od razu rozpoczął się z grubej rury a wiedeńskie kocice potrzebowały ledwie trzech minut by rozkręcić imprezę w bieliźnie ze sex-gadżetami oraz z dużą ilością Prosecco (jakże by inaczej). Szlachcianka Waltraud została jednogłośną bohaterką odcinka – przespała się z o 16 lat młodszym synem swojej najlepszej koleżanki. Nie minęły trzy minutki a w łóżku wylądowała Caroline z partnerem biznesowym swojego męża. Ach działo się!

Faceci nie pozostali jednak w cieniu swoich króliczków – widzom zaserwowano tradycyjne rozmowy o kobietach i hasła pokroju: „Szkoda, że moja żona nie akceptuje kochanki”. Trochę akcji i grozy? Oczywiście. Panowie omawiali później nielegalne interesy chwaląc się kto ma „dłuższego” i szpanując furami.

Jeśli człowiek myśli, że wszystko już widział – grubo się myli. (UWAGA SPOILER!) Jeden z facetów będzie miał aferę – nie z młodszą kobietą a z innym mężczyzną, na dodatek politykiem, który brutalnie wykorzystuje wszystkie informacje wyciągnięte z łóżka.

I pomyśleć, że do niedawna o tej porze ARD puszczało seriale o lekarzach czy zakonnicach…

„Die Vorstadtweiber” – hit letniej ramówki?

 

Źródło: Bild

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze