Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська
 
„Kopciuszek“ traci prowadzenie – disneyowska produkcja zostaje w tyle, tymczasem na pierwszym miejsce stoi nikt inny, jak „Baranek Shaun”, plastelinowy bohater brytyjskiego serialu.
 
 
Brytyjscy bohaterowie dla całej rodziny ciszą sie niezwykłym powodzeniem w niemieckim kinie – inne wniosku nie sposób wysunąć, kiedy po sukcesie „Paddingtona“ na pierwszym miejscu kinowej toplisty ląduje „Baranek Shaun“. 
 
 
Animację o trzodzie owiec, ich psie pasterskim Bitzerze oraz nieświadomych rolnikach w czasie weekendowego debiutu w niemieckich kinach obejrzało 320.000 widzów – donosi „Blickpunkt:Film” na swojej stronie internetowej. 
 
Nagrany metodą poklatkową film produkcji Aardmana, zdetronizował erkanizację disneyowskiej kreskówki – „Kopciuszek” z Cate Blanchett w roli macochy obejrzało jedynie 200.000 widzów.
 
 
Na trzecim miejscu znajdziemy film science-fiction hollywoodzkiego reżysera Roberta Schentke urodzonego w Stuttgarcie – „Zbuntowana” obejrzana przez 160.000 widzów to niewątpliwy sukces po „Niezgodnej”, która ukazała się rok wcześniej, a którą to obejrzało 145.000 kinomanów. 
 
Na dodatek „Zbuntowana“ znajduje się na pierwszym miejscu nawet w USA. „Baranek Shaun” nie otrzymał tam nawet daty premiery.
 
 
Źródło: spiegel.de, youtube.pl
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze