Wigilia dla samotnych w pociągu

Było pięknie!

Szwajcarskie Linie Kolejowe SBB po raz kolejny na tory wypuściły specjalny świąteczny pociąg. W Wigilię jechało nim 80 samotnych osób, które zostały wylosowane spośród ponad 2.000 zainteresowanych.


 

W zabytkowym “Churchillu” prócz świątecznego wystroju nie zabrakło również świątecznych przysmaków, grania i wspólnego śpiewania kolęd. Pasażerowie tego wyjątkowego kursu otrzymali nawet symboliczne upominki!

 

Foto: SBB 

Reklama
Udostępnij:

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

Wojna, inflacja oraz spadające zaufanie do polityków powodują, że coraz więcej mieszkańców Austrii krytycznie spogląda na Unię Europejską.

Czy lekiem na wszystkie bolączki mieszkańców będzie całkowite wycofanie hulajnóg z ruchu?

Zobacz jeszcze to!
Reklama