Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Austria: Uwaga na makaron z borowikami!

Paczki z makaronem sprzedawanym w sieciach sklepów Merkur, Billa, Hofer oraz w Lidlu zawierają cząsteczki tworzyw sztucznych.

W makaronie z borowikami ("Nudeln mit Steinpilzfülle") produkowanym przez firmę Karnerta znaleziono tworzywa stuczne, przez co nie są zdatne do konsumpcji. Sieci sklepów, w których produkt był dostępny zareagowały błyskawicznie i wycofały go z sprzedaży. Makaron można było kupić w sieciach sklepów Merkur, Billa, Hofer oraz w Lidlach na terenie całej Austrii.

Zakupione a nieskonsumowane produkty należy zwrócić w wyżej wymienionych sklepach. Zwrot pieniędzy można otrzymać nawet bez okazania paragonu. Sprawa rozbija się o produkty Karnerta Ravioli Steinpilz, Leibspeis Steinpilznudeln, Chef Menü Tortelli Steinpilz Gemüse, Chef Menü Steinpilztascherln mit Jungzwiebeln oraz Chef Select Steinpilznudeln.

 

Źróło: OE24

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.