Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Święto Narodowe: Uwaga na utrudnienia w Wiedniu!

Rozbudowany program Austriackiego Święta Narodowego przysporzy kierowcom nerwów i utrudnień na drogach. Które drogi należy omijać w stolicy Austrii?

Ulica Ringstraße będzie zamknięta dla ruchu od Operngasse aż do Heßgasse między 8.00 a 20.00. Objazd wiedzie przez Getreidemarkt oraz Landesgerichtsstraße.

W śródmieściu również należy spodziewać się sporych utrudnień – zamknięte są bowiem m.in. skrzyżowanie Wipplingerstraße-Helfersdorferstraße a także Michaelerplatz.

W czasie parady wojskowej a także bezpośrednio po niej z korkami i utrudnieniami należy liczyć się w okolicach Ringstraße. Automobilklub ARBÖ radzi już tradycyjnie by dziś wybierając się do miasta korzystać raczej z komunikacji miejskiej.

Źródło: OE24

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.