Ruszyło spotkanie G20 w Baden-Baden

Baden-Baden, Niemcy. W niemieckim Baden-Baden rozpoczęło się dwudniowe spotkanie ministrów finansów i prezesów banków centralnych G20. 
 
Po raz pierwszy w spotkaniu będą uczestniczyć przedstawiciele Polski z wicepremierem Mateuszem Morawieckim na czele. Zdaniem Morawieckiego, najważniejsze kwestie dla Polski to zapobieganie unikaniu opodatkowania i ucieczka wielkich korporacji do rajów podatkowych. 
 
Polskę do udziału w spotkaniu najbogatszych krajów świata zaprosił niemiecki minister finansów Wolfgang Schauble.
 

Źródło: Associated Press

Reklama
Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

Berlin, Niemcy. Angela Merkel spotkała się z 16 „książęcymi parami” karnawału ze wszystkich krajów związkowych Niemiec. Spotkanie jest tradycją poprzedzającą

Uwaga kierowcy! Prócz cyfrowej winiety, można zakupić już także te w tradycyjnej formie.

Zobacz jeszcze to!
Reklama