Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Austria: Drei podwyższa abonamenty!

171 000 klientów austriackiego operatora telefonii komórkowej Drei będzie musiało zapłacić więcej za swój abonament. Jak podaje przedsiębiorstwo, podwyżki wejdą w życie od 8 września.

Poszkodowani klienci, którzy nie zgadzają się na nowe zasady, będą mogli bez żadnych konsekwencji rozwiązać umowę przed wprowadzeniem zmian.

Jak donosi Heute.at, podwyżki zmieszczą się w przedziale od 0,72 do 3 euro i będą dotyczyły 12 abonamentów i 6 taryf na kartę. Chodzi głównie o stare taryfy, które zostały obliczone według starych założeń i obecnie już się nie kalkulują. Szczegóły dotyczące podwyżek można znaleźć na łamach gazety, pod tym linkiem.  

Zmiany czekają także posiadaczy abonamentu "3SuperSIM 2010 Superphone 2000", "3SuperSIM Business 2010 Superphone 2000" i "3SuperSIM 2010 All-in 1000", "3SuperSIM Business 2010 All-in 1000" oraz  "Hallo Europa 0 Young 08".

Źródło: Heute.at

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.