Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Niemcy: Zawrotna prędkość nie dla wszystkich!

Dzięki akcji „Highspeed für Jedermann“ wszyscy klienci E-Plus cieszyli się prędkością Internetu 50 Mb/s. Teraz z tym koniec – promocja skończyła się z końcem czerwca.

Klienci operatora telefonii komórkowej E-Plus muszą przyzwyczaić się do o wiele mniejszej prędkości przesyłu danych. Rzecznik nadrzędnego koncernu Telefónica potwierdził, że akcja „Highspeed für Jedermann” zakończy się w czerwcu.

Promocja trwała od grudnia 2013 roku, zaopatrując klientów E-Plus Internetem o prędkości 50 Mb/s niezależnie od taryfy. Z tym koniec – w lipcu każdy użytkownik otrzyma tylko taką prędkość, jaką ustalono w umowie.

Hiszpański koncern Telefónica przejął E-Plus w październiku 2014 roku, decydując się na kilkakrotne przedłużanie promocji „Highspeed für Jedermann“. Klienci ze starszymi umowami nie muszą obawiać się żółwiej prędkości przesyłu danych. Ci klienci, którzy posiadają umowę na niższą prędkość niż 21,6 Mb/s, zostanie ona zwiększona do tej granicy. Zmiany dotyczą również marek partnerskich Aldi Talk, Blau i Simyo, które także korzystają z sieci E-Plus.

Źródło: Focus.de

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.