Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Szwajcaria: Kupując w Dennerze, otrzymasz talon do Migros

Denner i siostrzany koncern Migros jednoczą siły podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Robiąc zakupy w pierwszym ze sklepów za co najmniej 50 franków, otrzymamy talon do Migros.

Sieć sklepów Denner należy do Migros od 2007 roku. Klienci pewnie nawet nie spostrzegli, kiedy do tego doszło. Nowa akcja z pewnością nie pozostawi żadnych wątpliwości w tej kwestii.

„Za zakupy w wysokości co najmniej 50 franków w Denner klient dostanie 20-frankowy bon do wykorzystania w Migros“ – reklamuje się Denner. Z oferty wyłączony jest alkohol i wyroby tytoniowe. No i taki drobiazg – żeby skorzystać promocji, należy zrobić zakupy w Migros za 50 franków.

Denner utrzymuje, że do współpracy doszło po raz pierwszy. „Chodzi o wspólną promocję z okazji rozpoczęcia Euro 2016”, informuje firma. Na razie nie wiadomo czy dojdzie do kolejnej współpracy – twierdzi z kolei Migros.

Kiedy Migros przejmował sieć sklepów Denner, komisja ds. konkurencji Weko nałożyła na oba koncerny wiele zobowiązań. Obowiązywały one do jesieni 2014. W ten sposób Denner zachował samodzielną politykę dotyczącą cen, asortymentu oraz swoich placówek.

Wytyczne przewidywały, że w sklepach Denner nie będzie programu bonusowego na punkty, a Migros nie otworzy stoisk z siecią M-Budget. Denner z kolei będzie mógł zakupić produkty z Migros-Industrie, o ile będzie je sprzedawał taniej.

Źródło: 20min

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.