Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Lotnisko w Zurychu jest najlepsze w Europie

lotnisko Zurych

Lotnisko w Zurychu zostało po raz szósty z kolei wyróżnione nagrodą ASQ jako „Najlepsze Lotnisko w Europie, w kategorii 25 do 40 milionów pasażerów”.

”Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się zdobyć dwie najbardziej prestiżowe nagrody w naszej branży”, powiedział prezes Lukas Brosi. Oprócz nagrody ASQ zuryski port lotniczy zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii w ramach nagrody World Travel Award.

Nagroda ASQ jest przyznawana corocznie przez Airports Council International (ACI) World, międzynarodowe stowarzyszenie zarządzających lotniskami. Wyróżnienie jest przyznawane na podstawie opinii pasażerów, portom lotniczym na całym świecie, które oferują najlepszą obsługę klienta. Badanie obejmuje 34 różne kategorie, takie jak infrastruktura, kontrola bezpieczeństwa, wyżywienie i środki higieniczne.

 

Zdjęcie: Facebook/Nachtwächter
Źródło: Blick

Udostępnij:
Zmodyfikowano: 24 marca, 2024
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.