Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Szwajcarscy aktywiści klimatyczni ogłaszają koniec akcji z przyklejaniem

protest aktywistów klimatycznych

Od połowy września aktywiści chcą znów stanąć na szwajcarskich ulicach w obronie klimatu. Rezygnują jednak z przyklejania, a zamiast tego będą organizować marsze. 

„Od 13 września wracamy na ulice Szwajcarii” – ogłosiła w przesłaniu do swoich zwolenników organizacja Renovate Switzerland. Czy kierowcy znów muszą się obawiać blokad spowodowanych przy użyciu kleju?

„Powolne marsze” jako nowa strategia

Renovate Switzerland chce w miejsce akcji z klejem skupić się na nowej strategii. „Nie będzie ani blokad, ani klejenia, ale powolne marsze”. W nawiązaniu do  „powolności szwajcarskiego rządu i kryzysu klimatycznego” organizacja chce zmobilizować więcej osób do walki w ich szeregach.

Zwłaszcza w okresie poprzedzającym wybory chcą pokazać, że są zdeterminowani, aby coś zmienić. Ostatnio organizacja wywołała zamieszanie, żądając, aby jej zwolennicy przekazali 1% swoich zarobków na rzecz Renovate Switzerland. Okazuje się, że nie brakuje hojnych ofiarodawców, którzy chcą podjąć ten krok: zgodziło się już 60 osób, jak pisze Renovate Switzerland w swoim komunikacie prasowym.

 

Źródło: 20min

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.