Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Jako że regularnie nadsyłacie nam pytania na skrzynkę lub piszecie do nas na facebooku, postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i zrobić z tego regularny cykl. Zasady? Już śpieszymy z wyjaśnieniami:

  1. Pytania (lub tematy poradników) można pisać pod postem na naszym profilu facebookowym – w tym celu należy polubić nasz profil i udostępnić (publicznie) post. Pytania bądź tematy publikujemy w komentarzu.
  2. Zachęcamy także do rejestracji na naszym forum (forum.job-profi.pl) i zadawania pytań w specjalnie utworzonym wątku „Zapytaj Job-Profi.pl”.
  3. Bardzo Was prosimy – zaznaczajcie każdorazowo jakiego kraju dotyczy dana kwestia – do wyboru Austria, Niemcy lub Szwajcaria. Pytania bądź tematy poradników muszą być związane z pracą i/lub życiem w jednym z tych krajów.
  4. Jeśli pożądane pytanie lub temat pojawił się już wcześniej – nie powtarzajcie się. Wystarczy je polubić.
  5. Na facebooku akcja trwa przez 7 dni od momentu opublikowania posta. Na naszym forum – bezterminowo. Na facebooku odpowiemy na pytania z największą liczbą polubień bądź na te (naszym zdaniem) najciekawsze. Na forum postaramy się odpowiedzieć na każde jakie zostanie nam zadane.

Wskazówka: Treści obraźliwe, spam oraz pytania nie na temat – będą usuwane.

Pozdrawiamy!

Redakcja

 


Job-Profi.pl na facebooku

Forum Job-Profi.pl

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze