Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

MŚ w Brazylii nie przyniosły Niemcom tylko złotego pucharu mistrzów, nie. Cały kraj zyskał nowy obiekt nienawiści w postaci Cathy Fischer – narzeczonej gwiazdy Borussii Drotmund, Matsa Hummelsa. Czym sobie zasłużyła na tytuł najbardziej znienawidzonej WAG w Niemczech? Już śpieszymy z wyjaśnieniami.

Cathy podczas MŚ prowadziła swoisty dziennik gdzie relacjonowała swój po byt w Brazylii. Podczas gdy jej mąż niczym kosił przeciwników równo z trawą, Cathy publikowała wpisy naszpikowane stereotypami na co spłynęła na nią ogromna krytyka.

Zobacz jak Simone Ballack masakruje Cathy Fischer:

Cathy nie chciała źle – chciała pokazać, że partnerka piłkarza nie jest synonimem głupoty. W „Bild am Sonntag” mówiła: „Nie po to chodziłam 13 lat do szkoły, by tylko ładnie wyglądać na stadionie.”. Prawdziwy samobój. Telewizja SKy, gdzie Cathy miała swój własny program (Cathy unterwegs – przyp.red.) nie przedłużyła rocznego kontraktu z Niemką, która w przeciągu roku awansowała z najbardziej lubianej do wręcz najbardziej znienawidzonej osoby z otoczenia piłkarskiego.

Cathy's Welt:

 

Co gorsza, Fischer nie zniechęciła się i obecnie prowadzi swoją kolumnę wideo dla magazynu Bunte, gdzie udziela porad dotyczących makijażu oraz radzi jak się ubrać. Niemiecki odpowiednik Mandaryny spróbował swoich sił także w „Let’s dance”. Z programu wyleciała po pierwszym odcinku. Werdykt jury był mało pochlebny, jednak 27-latce dopiero dostało się na portalach społecznościach przez które przeszła prawdziwa fala bluzg:

 

 

Źródło: Stern

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze