Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

O filmie, w którym YouTube połączy siły z kinem, a gwiazdy Internetu wystąpią ramię w ramię z gwiazdami dużego ekranu, w Polsce powiedzielibyśmy – „ale bigos!” Nasi zachodni sąsiedzi nazwą go sałatką ziemniaczaną.

  
Zgodnie z informacjami Take 25 Pictures, od wiosny 2015 trwają prace nad kręceniem filmu „Kartoffelsalat“, który ukaże się późnym latem 2015. Fabuła komedii kręci się wokół ucznia, który dostał szansę na to, by zostać bohaterem. Wybuchła bowiem epidemia, spowodowana przez wirus zamieniający uczniów w mięsożerne potwory… 
 
Co jest tak wyjątkowego w „Kartoffelsalat“ (Prócz przewrotnej nazwy…)? Otóż, to pierwszy film, w którego obsadzie znajdziemy gwiazdy YouTube. Toge Oeltich/Freshtorge gra nie tylko główną rolę, ale jest również współautorem scenariusza (popełnionego wraz z Michaelem Davidem Patem znanego z „Gefällt mir”). Poza tym duet zajął się też reżyserią. W pozostałych rolach zobaczymy innych YouTuberów: Bibi z BibisBaeuty Palace, Phila z Y-TITTY, Dagi Bee, Simona Desue oraz Die Außenseiter.  Nie zabraknie też znajomych twarzy z telewizji czy dużego ekranu – dla przykładu drań z „Gute Zeiten, Schlechte Zeiten”, Wolfgang Bahro, wcieli się w rolę dyrektora szkoły. Nie zabraknie również między innymi Tobiasa Schenke („Harte Jungs”), Otto Waalkesa,  imitatorki Angeli Merkel, czyli Marrianne Schätzle, oraz Roberta Downeya Juniora. 
 
Połączone godne niemieckiej sałatki ziemniaczanej, prawda? Dodajmy jeszcze, że na produkcję ekipa ma mniej-więcej pół roku, więc – drodzy Widzowie – szykuje się bigo… znaczy sałatka ziemniaczana pierwszej klasy. Premiera: 23 lipca 2015. Kto spróbuje?
 
 
Quelle: filmstars.de, youtube,pl, facebook.com/kartoffelsalatfilm
 
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze