Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Like’owanie stron na facebooku

Facebookowa łapka to idealny sposób by pokazać Twojemu znajomemu, że jest Ci bliski. Być może brzmi to dziwnie, ale po co się wysilać i chwytać za telefon gdy można po prostu polubić nowe zdjęcie profilowe sąsiadki. Podczas przeglądania tablic znajomych w poszukiwaniu nowych fotek, statusów czy wiadomości szybko upływają kolejne godziny.

 

Gry on-line

Nie grałeś nigdy w „Candy Shop”? Nie uprawiałeś pola w „FarmVille”? Nie zbudowałeś domu w „MyVille”? Spróbuj! Gry na facebook’u to kolejny sposób na zmarnowanie czasu w internecie. Nie wspominamy już o innych grach on-line, niekoniecznie na portalach społecznościowych.

 

Palcem po mapie? Po co!

Patrzenie na swój dom z lotu ptaka nigdy się nie nudzi. Z kolei Google Street View pozwoli Ci na poruszanie się ulicami dowolnego miasta na świecie. Po co więc wychodzić z domu, pakować się, podróżować. Wystarczy kilka godzin na Google Earth!

 

Testowanie bezsensownych funkcji Google

Bardzo ważne, jeśli chcesz bezproduktywnie spędzać czas w internecie nie musisz nawet opuszczać wyszukiwarki. Nieźle zabawić można się przy pomocy ukrytych i jakże bezsensownych fukcji google’a. Wpisz w wyszukiwarce : „do a barrel roll” , „tilt” lub „zerg rush” i zobacz co się stanie!

 

Koty

W naszym zestawieniu nie mogło ich zabraknąć. Klasyk który nigdy się nie znudzi to bez wątpienia kocie filmy na youtube. Oczywiście psy i inne zwierzątka też wchodzą w grę. Jedzą, piją, skaczą, biegają – nim się obejrzysz, minie całe popołudnie.

 

Zrozumieć świat poprzez tutoriale

Drugi klasyk to tutoriale na youtubie. Podobnie jak zwierzątka – nidgy się nie znudzą. Jeśli chcesz wypróbować nowy przepis na śniadanie albo zobaczyć jak zrobić sobie np. nową fryzurę – youtube to właściwy adres. Tik tak – zegar tyka.

 

Obróbka zdjęć

Programów do obróbki zdjęć jest cała masa. Weź na warsztat panoramy, zdjęcia z urlopu czy swoje selfie’s i zaprogramuj się na marnowanie czasu. Jeszcze Ci mało? Może combo? Tutoriale dotyczące programów + obróbka zdjęć = nie tylko godziny ale i całe dnie idą w las.

 

Zakupy on-line

Książki, meble, artykuły spożywcze – lista towarów które można kupić w internecie jest długa. Sklepy internetowe i zakupy on-line to świetna rozrywka, do czasu gdy zabraknie pieniędzy na koncie. Wtedy pozostaje już tylko przeglądanie ebay’a czy allegro.

 

Bezcelowe przewijanie

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie wieczoru niż bezcelowe przewijanie strony głównej na facebooku, twitterze, czy instagramie. Nigdy nie wiesz co Cię tam czeka – może i lepiej. Dreszczyk emocji – to jest to. Owe portale to prawdziwy skarbiec – nigdzie indziej nie znajdziesz ewidentnie przepuszczonych przez Photoshop’a fotek kolegów z pracy, niezliczonej ilości filmików z zwierzątkami czy najnowszych wpadek z świata polityki, mody oraz sportu.  

 

Czytanie bezsensownego tekstu, który mówi Ci jak marnować czas w internecie

Nic dodać, nic ująć.

 

 

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze