Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

dfsdfsdfsd sdf sf sdfsdfsdf

REGULAMIN SKLEP Sklep schwigon.pl

prowadzący sprzedaż sprzętu ogrodniczego prowadzony jest przez firmę: Las i Ogród Artur Schwigon, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza miasta Olesna pod numerem …………., Adres: ul. Lubliniecka 12, 46-300 Olesno, NIP: 576-143-12-42 (zwana dalej Sprzedającym). KUPUJĄCY Kupującym może być osoba fizyczna, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną (zwany dalej: Kupujący lub Klient). •

PRODUKTY Wszystkie towary oferowane w Sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych. Wszystkie towary zostały wprowadzone do obrotu na rynek Polski legalnie. W wyjątkowych przypadkach, gdy jest to wyraźnie oznaczone w nazwie i opisie produktu mogą być oferowane towary używane bądź serwisowane. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Sklepu są podawane w polskich złotych (PLN), są cenami brutto (tj. zawierają wszelkie składniki jak cła i podatki, w tym podatek VAT). Ceną wiążącą dla stron jest cena po której klient zamówił towar w zamówieniu. Podane ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który zależy od sposobu jej realizacji.

ZAMÓWIENIE Zamówienie oraz czasowe rezerwacje w Sklepie można złożyć w następujący sposób: a) za pomocą systemu informatycznego (strony internetowej schwigon.pl) sklepu internetowego, b) pocztą elektroniczną wysłaną pod adres: sklep@schwigon.pl, . takie zamówienie musi zawierać imię i nazwisko zamawiającego, jego adres pocztowy oraz adres e-mail, numer NIP (dotyczy wyłącznie nabywających towar podmiotów gospodarczych i służy wystawieniu poprawnej faktury VAT), adres dostawy, numer telefonu oraz nazwy, wariantu, ilości i ceny zamówionych towarów. c) telefonicznie pod numerem: tel. ……………… Uwaga: ta forma składania zamówień wymaga potwierdzenia adresu dostawy za pomocą poczty elektronicznej lub SMS.

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.