Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Austria: Napad na willę w Wiedniu!

W zachodniej części Wiednia doszło do brutalnego napadu. Zamaskowani przestępcy wtargnęli do willi, uwięzili swoje ofiary i grozili im pistoletem. Następnie zbiegli wraz z łupem.

Zagadka kryminalna w stolicy Austrii – tydzień temu w piątek o 22:15 troje nieznanych osób w kominiarkach wtargnęło do domu, grożąc zamieszkującemu go małżeństwu pistoletem. Ofiary zostały przywiązane do fotela.

Przestępcy spustoszyli cały dom w poszukiwaniu pieniędzy i biżuterii, grabiąc po drodze wszystko, co wpadło im w ręce. Właścicielom udało się wyswobodzić i powiadomić policję. 53-latek doznał lekkich obrażeń. Natychmiastowy pościg zakończył się niepowodzeniem, a po sprawcach zaginął wszelki ślad. Federalny Urząd Kryminalny wszczął śledztwo w tej sprawie.

To kolejny przypadek napaści w Wiedniu, podczas której właściciele domu zostali przywiązaniu do fotela. Blisko trzy tygodnie temu miało miejsce podobne przestępco – nieznani sprawcy napadli mieszkanie serbskiego pisarza w Brigittenau, kradnąc cenne dokumenty polityczne. Po tych sprawcach również słuch zaginął.

Źródło: Heute

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.