Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Rossmann wkrótce też w Szwajcarii

Rossmann wchodzi do Szwajcarii

rossmann, drogeria, drogeryjny gigant, rynek szwajcarski, nowe filie, szwajcaria
Foto: Materiały Prasowe / Rossmann
Druga co do wielkości niemiecka sieć drogerii planuje ekspansję w Szwajcarii. Pierwsze sklepy Rossmann firma otworzy w środkowej części kraju.

Druga co do wielkości niemiecka sieć drogerii planuje ekspansję w Szwajcarii. Pierwsze sklepy Rossmann firma otworzy w środkowej części kraju.

Rossmann rusza na podbój Szwajcarii

Trudno wyobrazić sobie zakupy, bez wizyty w drogerii. W niemieckich centrach miast zwykle nie trzeba daleko szukać, aby się natknąć na czerwone logo z koniem – to filia drogerii Rossmann.

Teraz numer dwa w Niemczech (za dm) ma zaopatrywać mieszkańców Szwajcarii. Poinformowała o tym w czwartek wieczorem gazeta „Handelszeitung”.

„Rossmann od dawna jest dobrze znany i popularny wśród szwajcarskich klientów, którzy dotychczas musieli podróżować do Niemiec, aby robić tam zakupy. Dlatego otworzymy swój pierwszy sklep w centralnej Szwajcarii na przełomie roku, a kolejne w przyszłości” potwierdził drogeryjny gigant.

Szwajcarskie i niemieckie marki w asortymencie

Firma nie sprecyzowała, gdzie otworzy pierwszy oddział w Szwajcarii. Jednak według doniesień, sklepy będą miały powierzchnię od 400 do 700 metrów kwadratowych.

Szwajcaria jest dziewiątym zagranicznym oddziałem firmy po Polsce, Węgrzech, Czechach, Albanii, Kosowie, Turcji, Hiszpanii i sklepie internetowym w Danii. Planowany szwajcarski asortyment obejmuje około 15.000 produktów niemieckich i szwajcarskich marek.

Źródło: 20min

Foto: Mat. Prasowe

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.