Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Szwajcaria: Gryzonia ma sposób na niepogodę!

Gdy prawdopodobieństwo, że w Gryzonii spadnie deszcz wyniesie 70 procent, turyści mogą skorzystać z bonów kolejowych. Bo przecież lepiej wyruszyć w podróż i odkrywać nowe zakątki Kantonu niż siedzieć w pokoju hotelowym.

To dobre wieści dla turystów. Osoby spędzające wakacje w Gryzonii otrzymają bony zaraz po przyjeździe. Warunek ich zrealizowania jest jeden – są ważne tylko przy złej pogodzie, a dokładnie, gdy prawdopodobieństwo opadów wyniesie 70 procent.

Dla przykładu rodzina z maksymalnie piątką dzieci może za 79 franków korzystać przez cały dzień z kolei Rhätische Bahn (RhB) i w ten sposób odkrywać dla siebie Gryzonię. Siedzenie w pokoju hotelowym czy apartamencie wakacyjnym to przecież nie wakacje! Kierownik RhB, Piotr Caviezel, jest przekonany, że Gryzonia może okazać się piękna i interesująca nawet w deszczu.

„Akcją chcemy wesprzeć naszych partnerów z branży hotelarskiej, jak również samych turystów. To atrakcyjna oferta”, twierdzi Caviezel.

Kiedy pogoda nie dopisze, można skorzystać na przykład z ekspresu Bernina Express, odwiedzić Muzeum Sztuki Bündner lub Muzeum Kolejnictwa Albula w Bergün. Akcja rozpocznie się 1 sierpnia i potrwa do 25 września.

Źródło: Blick

Photo by Hansueli Krapf This file was uploaded with Commonist. [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.