Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Szwajcaria: Migros-Bus znowu w drodze!

Ostatni raz widziano go na szwajcarskich drogach w 2007 roku. W czwartek powróci ze specjalną misją! Już w ten czwartek autobusu Migrosa można wypatrywać w Zurychu.

Autobus z pomarańczowym M stanie 8 września dokładnie tam, gdzie w 1925 – czyli na dziedzińcu Poczty przy ulicy Limmatstraße w Zurychu. Pojazd nie ruszy jednak w zwykłą trasę po mieście, a rozpocznie tuornee z prawdziwego zdarzenia w ramach kampanii „Von uns. Von hier.” („Od nas. Stąd.“).

Wsiadając do autobusu w Zurychu w czwartek, będzie można przez cały dzień dokonać zakupu aktualnych produktów sieci Migros. 13 września pojazd zawita do Olten, później przez Thun dojedzie do Eigenthal, Rikon, Bazylei, Le Locle aż do Arogno w Tessynie. W sumie jego trasa obejmuje 20 stacji.

Poza tym w ramach konkursu „Weisch-no“ będzie można wygrać bon na zakupy w wysokości 500 franków do realizowania w odrestaurowanym autobusie. W tym celu autobus Migros-bus podjedzie pod same drzwi 20 szczęśliwców!

Źródło: 20min

Photo by NAC (Praca własna) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], Wikimedia Commons

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.