Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Jedna aplikacja zamiast stosu kart

Twint z nową funkcją

aplikacja Twint, płatnośc telefonem, karty lojalnościowe
Foto: Freepik
Aplikacja płatnicza zintegruje karty klientów wielu szwajcarskich sprzedawców detalicznych bezpośrednio z procesem płatności. W Coop i innych sklepach nie trzeba będzie nawet okazywać karty.

Karty lojalnościowe w aplikacji Twint

„Masz Cumulusa?” to standardowe pytanie zadawane przez kasjerów Migros często prowadzi do gorączkowych poszukiwań fizycznej karty, lub aplikacji Migros na telefonie, gdzie karta jest przechowywana.

Szwajcarska aplikacja płatnicza Twint chce to zmienić. Od teraz jej użytkownicy mogą przechowywać karty lojalnościowe 34 szwajcarskich detalistów we wszystkich wersjach aplikacji. Oprócz Migros są to między innymi Ikea, Nespresso, TCS i Orell Füssli.

Karta jest w pełni zintegrowana tylko u niektórych sprzedawców detalicznych

Jeśli karta jest zapisana, pojawia się na pasku podczas procesu płatności za pomocą Twint i może być wyświetlana na telefonie i skanowana przez sprzedawcę. Teoretycznie nadal można płacić w inny sposób niż za pomocą Twinta – ale karta i aplikacja płatnicza w jednym są praktyczne i można dzięki temu uniknąć nerwowego szukania odpowiedniej aplikacji w telefonie lub karty w portfelu.

Niektórzy sprzedawcy nie wymagają już nawet skanowania karty klienta: Jeśli płacisz za pomocą Twinta, Twoje punkty są naliczane na kartę klienta w pliku bez konieczności jej pokazywania. Tak jest na przykład w Coop. Wymaga to bardziej zaawansowanej integracji technologicznej. Coop mocno zainwestował w wygodne zakupy. Karty Coop mogą być również deponowane w Twincie od lat.

Markus Kilb, CEO Twint, postrzega integrację szerokiej gamy kart klientów jako „znaczące usprawnienie procesu płatności”. W każdym razie użytkownicy nie muszą już martwić się o zgubione lub zapomniane karty klienta.

Źródło: Blick

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.