Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Najlepszy freestyler na świecie rapuje o szwajcarskich cukierkach

paczka cukierków ricola

Amerykański freestyler Harry Mack rapuje na YouTube o szwajcarskich cukierkach Ricola. Tak do tego doszło.

Harry Mack uważany jest za jednego z najlepszych freestylowych raperów na świecie, dociera do milionów ludzi na Instagramie, Tiktoku i YouTubie. W swoim najnowszym filmie na YouTube rapuje o cukierkach Ricola i dziesięciu ziołach rosnących w szwajcarskich górach. Producent szwajcarskich słodyczy wyjaśnia, jak do tego doszło.

„Nasi koledzy w USA poszukiwali do kampanii Ricola-Throat-Balm (Ricola- balsam na gardło) osobistości, które pracują głosem i dlatego czasami cierpią na lekkie podrażnienie dróg oddechowych” – mówi producent. Tak narodziła się współpraca z Harrym Mackiem.

Ricola i influencerzy

Promocja na YouTube jest częścią kampanii w mediach społecznościowych. Ricola współpracuje z różnymi influencerami, w tym z podcasterami, specjalistami od meteorologii i ekspertami fitness.

Przedsiębiorstwo nie udziela jednak informacji na temat tego, ile kosztuje promocja na kanale YouTube Harry’ego Macka. Ani tego, ile ogólnie wydaje firma pieniędzy na reklamę w mediach społecznościowych. Zapytani o to, odpowiadają po prostu: „Oprócz YouTube, media społecznościowe to najważniejszy kamień węgielny naszej komunikacji online”.

Przedsiębiorstwo Ricola jest również aktywne na Tiktoku, ale w przeciwieństwie do Facebooka, Instagrama i YouTube’a nie promuje kanału na swojej stronie. Pierwsze kroki i testy zostały przeprowadzone na Tiktoku, ale jest jeszcze za wcześnie na głębsze spostrzeżenia. „Jest oczywiste, że Tiktok ma ogromny wpływ na media społecznościowe i znanych graczy, takich jak Instagram i Facebook” – wyjaśnia Ricola.

 

Źródło: 20min
Foto: Instagram/
ricola

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.