Szukaj
Close this search box.
  • Polski
  • Українська

Kalkulator płac na pełny i niepełny etat (Niemcy)

Dzięki współpracy z Federalnym Ministerstwem Pracy i Spraw Socjalnych, na job-profi.pl można również skorzystać z kalkulatora wynagrodzeń. Płacę mogą obliczyć osoby pracujące na pełnym bądź 1/2 etatu.

 

Der Teilzeit-Netto-Rechner und die Informationen zur Teilzeit dienen nur zur Orientierung über die möglichen finanziellen Auswirkungen der Teilzeit bei dem einzelnen Betroffenen.Die angezeigten Informationen erheben nicht den Anspruch der vollständigen Berücksichtigung aller Spezialfälle.

Informacje uzyskane na podstawie korzystania z kalkulatora służą uświadomieniu osoby zainteresowanej i w żaden sposób nie należy ich traktować jako wiążących. Przy korzystaniu z kalkulatora należy pamiętać o tym iż nie uwzględnia on wszystkich możliwych wyjątkowych okoliczności, również mających wpływ na przeliczenie danej płacy.

Teilzeit-Netto-Rechner (nowe okno)

 

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

© 2023 Digital Monsters Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Portal Punkt.media nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju treści publikowane przez użytkowników.
Strona korzysta z cookies – możesz zmienić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.