Informacje oraz porady o pracy i życiu w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

Jest ciężko ranna

Polka spadła 150 w dół w austriackich Alpach. Jest ciężko ranna

Polka, Austria, Tyrol Wschodni, Matrei, wypadek, wypadek w górach,
Zdjęcie: freepik
W niedzielę 66-letnia Polka uległa poważnemu wypadkowi podczas wycieczki górskiej w okolicy „Gorner” w gminie Matrei w Tyrolu Wschodnim.

Policja podaje, że kobieta podczas schodzenia ze szlaku z nieznanych przyczyn straciła równowagę i spadła z terenu trawiastego o nachyleniu około 30 stopni, 150 metrów w dół. Zatrzymała się dopiero na żwirowej drodze, która biegła poniżej.

Niemieccy turyści udzielili jej pierwszej pomocy i uruchomili łańcuch ratunkowy. Polkę przetransportowano helikopterem do szpitala w Innsbrucku.

Źródło: nachrichten

Zdjęcie: freepik

Udostępnij:
0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Czy wobec trwającej epidemii niemiecki Finanzamt zmienił terminy dotyczące rozliczenia podatku z Niemiec? Na to i inne pytania związane z podatkami w Niemczech odpowiada Piotr Wietrzykowski z firmy Intertax24.

Czy do złożenia wniosku o Kindergeld jest potrzebny niemiecki numer PESEL? Dlaczego niektóre dokumenty dołączane

Przy okazji pytania nadesłanego przez Pana Adriana wyjaśniamy różnicę między niemieckim Steuernummer oraz Identifikationsnummer, radzimy

Zobacz również

Porady

W klubie “eXcalibur” w Ybbs Austria 13 kwietnia nawet 12-latkowie mogą wejść na parkiet. Właściciele chcą pokazać “następnemu pokoleniu” świat

Jeśli jeszcze parę lat temu ktoś z Polski zakładał firmę w Niemczech, to była

Zobacz jeszcze to!
Reklama